• Witaj szkoło!

• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023r.

Nowy rok szkolny wyjątkowo rozpoczęliśmy 4 września. Na początek zgromadziliśmy się w kościele parafialnym na uroczystej Mszy Św. aby następnie przejść do naszej szkoły. Wszystkich zebranych na sali gimnastycznej powitali uczniowie najstarszych klas, przygotowaną pod okiem p. Zofii Pajęckiej częścią artystyczną. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Zuzanna Dmitrzak. Z entuzjazmem powitała nowych uczniów naszej szkoły. Przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz nauczycieli przedmiotów. Życzyła wszystkim sukcesów i wiele okazji do radości w nowym roku szkolnym. Po słowach: ROK SZKOLNY 2023/2024 UWAŻAM ZA OTWARTY wszyscy uczniowie przeszli do klas na pierwsze spotkanie z wychowawcą. W uroczystości udział wzięły również Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń oraz dyrektor Zespołu Obsługi Szkół Jolanta Bieda. Pani Wójt życzyła uczniom wszystkiego co najlepsze w nowym roku szkolnym, powodzenia oraz wielu sukcesów w nauce.

• Wyprawka

• Szanowni Rodzice!

Podręczniki „Ciekawa zabawa. Sześciolatki” oraz „Super Heroes” ( do nauki języka angielskiego) zostały zamówione w wydawnictwie Nowa Era i będą do odbioru na początku roku szkolnego.

Poniżej znajduje się lista przyborów potrzebnych dzieciom w oddziale przedszkolnym do pracy na zajęciach w ciągu całego roku szkolnego. Bardzo proszę o zaopatrzenie dzieci w poniższe materiały i przyniesienie ich na początku roku szkolnego do szkoły. Przybory będą umieszczone na indywidualnych półkach dzieci w sali oddziału przedszkolnego.

Dziękuję!

Wychowawczyni – Ewa Cioban

PRZYBORY

DLA DZIECI Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO:

(proszę o podpisanie wszystkich przyborów)

• Blok rysunkowy biały lub ryza białego papieru ksero,
            • Blok z kolorowymi kartkami – rysunkowy i techniczny,
            • Kredki ołówkowe,
            • Ołówek,
            • Temperówka,
            • Gumka do mazania,

•           Farby plakatowe + pędzel + kubek,

•           Klej w sztyfcie,

•           Nożyczki,

•           Teczka z gumką na prace plastyczne,

• Teczka na prace z języka angielskiego,

•           Plastelina,

•           Strój do ćwiczeń w worku z materiału (koszulka z krótkim rękawem, spodnie dresowe lub spodenki/getry).

Ponadto:

Wszystkie dzieci muszą mieć pantofle, które będą zostawiane w szatni oddziału przedszkolnego.