• Ogłoszenie dyrektora

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce, na podstawie zarządzenia nr 1076/2024 Wójta Gminy Dydnia z dnia 17 stycznia 2024r., ogłasza rekrutację do oddziału przedszkolnego przy w/w szkole oraz klasy I  szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025.

Wnioski można pobrać ze strony szkoły (www.spjablonka.edupage.org) lub w sekretariacie szkoły.Wypełnione wnioski należy składać w terminie  12-20 lutego 2024r. w sekretariacie szkoły, w godz. 7.30 — 14.00 .

Jeżeli z uzasadnionych przyczyn nie mogą Państwo  zapisać dziecka w wyżej wymienionym terminie, bądź obowiązek szkolny dziecko będzie spełniało poza obwodem naszej szkoły, prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły – tel. 13 4303412.

Pliki do pobrania:

Wniosek do oddziału przedszkolenego: Wniosek_kl.0.docx

Wniosek do klasy I: Wniosek_kl.I.docx

• Pokaz chemiczno-fizyczny

• Dnia 25.01.2024 r. w naszej szkole odbyła się niecodzienna lekcja prowadzona przez grupę "Zaelektryzowani". Chemia i fizyka to nie tylko reguły książkowe, których trzeba się nauczyć, ale to także wiedza praktyczna, która może przydać się nam w życiu codziennym.

Celem pokazu było przybliżenie tajników fizyki i chemii w bardzo prosty i atrakcyjny sposób, zrozumiały dla tych najmłodszych uczniów szkoły.